Spolupráca

Súkromná materská škola UNES

image

Spolupráca Súkromnej materskej školy UNES a Súkromnej základnej školy United Nations Elementary School s firmou Cell Core Laboratory s.r.o.

Jedným z najväčších problémov v materských a takisto v základných školách je vysoká chorobnosť detí, s ktorou bojujeme počas celého roku. Práve v tomto období, kedy je potrebné budovať si imunitu ešte oveľa viacej sme sa rozhodli začať spoluprácu s firmou Cell Core Laboratory s.r.o. v zastúpení pánom Čižmárom.

Pán Čižmár zastupuje v spoločnosti Cell Core Laboratory výskumno-vývojový tím

Prof. Ing. Pavla Babušíka, PhD., Dr. h. c. Venujú sa molekulárnej biológii a osobnostnej medicíne. Majú 21 produktov s protokolmi Úradu verejného zdravotníctva. Jedná sa o

bioaktívne peptidové ultrafiltráty. Mnohé z nich sú aj orgánovo špecifické a slúžia na rekonštrukciu buniek orgánov. Ide o nesyntetické výrobky biologického pôvodu.

V rámci ich produkcie majú vyvinuté aj čisto rastlinné ultrafiltráty z našej domácej huby - Hlivy ustricovej, ktorá je známa svojim obsahom betaglukánov, ktoré podporujú imunitu. Produkt je vedený pod názvom Opti-Immunal.

Po dohode so zástupcom zriaďovateľa pánom Magyarom sme sa  dohodli okrem podpory imunity zamestnancov v tomto období, kedy je zvýšené riziko nakazenia vírusom SARS Cov-2, aj na podpore žiakov materskej a základnej školy. Firma Cell Core Laboratory poskytla každému záujemcov balenie na 8 týždňov zadarmo.  

Všetky produkty Reconvel boli testované na obsah škodlivých látok a ťažkých kovov. U produktov ich výroby neboli doposiaľ zaregistrované žiadne nežiadúce účinky. Z legislatívnych dôvodov musíme uviesť, že výživové doplnky nie sú vhodné pre deti do 3 rokov. Viac informácii o produkte nájdete na https://www.reconvel.sk/immunity/immuno-recover/                                                                                                                 

V prípade, že máte doplňujúce otázky, kontaktujte telefonicky alebo mailom pána Čižmára (Milan Čižmár, +421 911 038 082, cizmar@reconvel.com).

Veríme, že produkty pomôžu našim deťom zvýšiť ich imunitu a byť tak čo najmenej choré.

image

Naša adresa

Javorová 644/12,
949 01 Nitra

Otváracia doba

Materská škola
6:30 – 17:00

Napíšte nám

Materská škola
brindzova@unes.sk

Zavolajte nám

Materská škola
+421 917 622 622

Neváhajte a využite jedinečnú možnosť prihlásiť svoje dieťa do Súkromnej materskej školy UNES.


Súkromná materská a základná škola UNES

 

Naši partneri

Digitalizáciu našej školy zabezpečuje spoločnosť SATRO.

Please publish modules in offcanvas position.